Wizyta Sadhu Maharadża w Polsce (kwiecień/maj 2014 r.) Drukuj Email


Serdecznie zapraszamy na spotkania z Sadhu Maharadżą, który przyjeżdża do Polski 30 kwietnia 2014 r. o godzinie 6:00 (rano). Wizyta Maharadży w Polsce potrwa do 20 maja 2014 r.

Od środy 30 kwietnia (wieczór), do niedzieli 4 maja będzie można spotkać się z Maharadżą w posiadłości Mukundy Prabhu (w jego domu) koło Kielc. Następnie Maharadża pojedzie do Elizówki w gminie Turobin woj. Lubelskie i będzie goszczony w posiadłości Ananta Kryszna Prabhu.

Plan pobytu Jego Świątobliwości Maharadży po powyższych wizytach jest do dalszych ustaleń i dyspozycji. Istnieje możliwość, dla osób chętnych, zaproszenia Maharadży do swojego domu. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z takiej możliwości posiadania towarzystwa i ugoszczenia Maharadży, prosimy zgłaszać propozycje do Gunamali Devi Didi pod numerem tel. 517 94 11 54.

Udział w odwiedzaniu Maharadży w Elizówce u Ananty Prabhu oraz u Mukundy Prabhu proszę uzgadniać z gospodarzami spotkań. Wszystkich informacji jak i danych kontaktowych udziela Gunamala Didi pod telefonem: 517 94 11 54.

Zapraszamy
Radhe! Radhe!