Jagannatha Shoba-Yatra w Berlinie Drukuj Email
Dandavat pranams.

Zapraszamy na spotkanie ze Śripad Bhaktivedantą Van Maharadżem, którego z wielka radością gościmy ponownie od 27-go do 31-go maja w Berlinie.

Prezentowane przez niego rozrywki (lila) Śri Ćejtanji Mahaprabhu w czasie Ratha Yatry w Jagannath Puri, cieszą serca i są źródłem duchowej siły i inspiracji.

Tydzień festiwalu rozpoczyna się w środę, 27-go maja, o godzinie 17:00 w Berlin-Tempelhof, przy ulicy: Neue Strasse 21.

Wykłady Śripad BV Van Maharadża będą odbywały się codziennie o godzinach 9:00 i 17:00.

Punktem kulminacyjnym naszego programu jest marsz w pfingstowa niedziele, 31-go maja. („niedziela palmowa”). Wraz z Maharadżem będziemy ciągnąć ulicami Berlina świątecznie wystrojony wóz ze Śri Jagannathem, Śri Baladevem i Śri Subhadrą.

Marsz ten jest częścią Berlińskiego festiwalu „Karnawał Kultur“ - www.karneval-berlin.de

Nasz mistrz duchowy, Śri Śrimad Bhaktivedanta Narayana Goswami Maharadża, prosi, aby jak najwięcej wielbicieli wzięło udział w tym festiwalu. Dlatego też prosimy o liczne przybycie i pomoc w zrealizowaniu tego przedsięwzięcia.

Zdjęcia z ostatnich lat można podziwiać na stronie www.harekrischna.de, a wszelkie inne detale związane z programem znajdują się na stronie www.shobayatra.de.

Sugestie, pytania i uwagi prosimy zgłaszać telefonicznie pod numerem 0178 30 70 273 u Tilak Raj dasa, albo przez e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Finansowanie tego festiwalu jest uzależnione od waszej pomocy i dobrowolnych datków. Prosimy o wsparcie. Pieniądze można wpłacać na konto:

Osoba: Suman Dey
Kto. Nr.: 0 13 11 02
Deutsche Bank
BLZ: 590 700 70
Dotyczy: Shoba Yatra

Prosimy o przesłanie tej informacji innym zainteresowanym osobom i znajomym.

Yatra Berlin
!!! Jay Śri Śri Jaganatha-Ratha-Yatra Maha-Mahotsava Ki Jay !!!