Dżanmastami we Wrocławiu i w Wilnie - zapraszamy Drukuj Email

Odczuwając brak waszego towarzystwa oraz widząc swoją bezradność w pojedynczej walce z naturą materialną, chciałbym zaprosić was na Śri Dżanmastami, które może będzie trochę spontaniczne i z wieloma niedociągnięciami ale najważniejsze żebyśmy byli razem, i wspólnie pod kierunkiem, i w nastroju Gurudewa uczcili pojawienie się ukochanego Śri Radhiki.

Wilno:

Zapraszamy serdecznie do Wilna na mini festiwal ze Syamarani didi od 18. do 23. sierpnia (22. sierpnia - Sri Krsna Dżanmastami, 23. sierpnia - Dzień przyjścia Srila Bhaktiwedanty Swamiego Prabhupada).

Proszę pisać / dzwonić do Tamala Krsny Prabhu (można w j. polskim) - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , (+370)69938321.

Jeśli ktoś nie może pojechać do Wilna, to zapraszamy do Wrocławia.

Wrocław:

Termin: 22-23 sierpnia
Miejsce: (adres dostępny telefonicznie, proszę dzwonić: 535104103)

Nocleg i prasadam bez opłat.

Co do przebiegu poszczególnych punktów święta proponuję przedyskutować to na naszym forum lub na skypie, tak abyśmy w jak największym gronie je współtworzyli.
Chęć uczestnictwa proszę potwierdzić do 16 sierpnia.

W służbie dla Waiśnawów (Wisznuitów)
Dhananjaya dasa
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel: 535104103